O firmie

Firma Gravis Transport powstała w roku 2007.

Początkowo działaliśmy tylko w oparciu o usługi sprawdzonych podwykonawców – jako spedycja. Przyjmowane zlecenia wykonywaliśmy z największą rzetelnością i zaangażowaniem, przekonując do siebie nowych Klientów. W 2008 roku zakupiliśmy pierwszy pojazd, rozpoczynając w ten sposób działalność jako firma transportowa. Od tego czasu, systematycznie zwiększa się liczba naszych klientów i ilość wykonywanych przez naszą firmę przewozów, a co za tym idzie zwiększamy liczbę eksploatowanych pojazdów.

Dokładamy wszelkich starań aby nie zawieźć pokładanego w nas zaufania, szkolimy się i doskonalimy systemy naszej pracy. Inwestujemy w nowe rozwiązania informatyczne aby usprawnić procedury a tym samym być lepszym partnerem dla naszych Klientów. Dbamy o dobre imię firmy, rzetelnie wywiązując się ze swoich zobowiązań. Nie angażujemy się w niepewne przedsięwzięcia. Z roku na rok przybywa nam Klientów, którzy doceniają nasze starania, a my w trudnych sytuacjach, których nie brakuje w naszej branży, znajdujemy zawsze rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony.

W ciągu najbliższych lat planujemy dalszy rozwój firmy, wzrost zatrudnienia oraz powiększenie floty o naczepy typu mega. Liczymy, że Klienci docenią nasze starania i tak jak do tej pory, będą chętnie korzystać z naszych usług.
Jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych oraz Północnej Izby Gospodarczej. Ponadto naszą wiarygodność płatniczą potwierdza Certyfikat Rzetelności wydany przez Krajowy Rejestr Długów.

Mając świadomość ogromnej konkurencji na rynku usług transportowych, chcemy wyróżnić się profesjonalizmem, elastycznością i przede wszystkim indywidualnym podejściem w kontaktach z naszymi Klientami i Podwykonawcami.

Zarząd Gravis Transport Sp. z o.o.

 

Visit Us On Facebook